Strona główna 0_Slider Kto wygrał bilety na Koncert Wiedeński w Teatrze Polskim?

Kto wygrał bilety na Koncert Wiedeński w Teatrze Polskim?

0

Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety zaprezentowane zostaną na Noworocznym Koncercie Wiedeńskim w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Wykonają je obdarzeni wspaniałymi głosami soliści operowi. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! – zapraszają organizatorzy.

Zespół wykonuje wyłącznie muzykę Johanna Straussa. – Tradycją stały się coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! – dodają.

Na gali usłyszeć będzie można największe przeboje Króla Walca. Nie zabraknie też popisowych arii z najsłynniejszych operetek jak – „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Zabrzmią także m.in. walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Aria Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polka „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński we Wrocławiu odbędzie się 1 marca w Teatrze Polskim. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 105 zł można zakupić w kasieTeatru (ul. Zapolskiej 3), tel. 71 316 07 80; GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.) – tel. 515 985 232. Bilety online można nabyć na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.

Kto wygrał bilety na KONCERT WIEDEŃSKI we Wrocławiu?
Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na Koncert Wiedeński we Wrocławiu. By je otrzymać, wystarczyło w przesłanym do nas mailu: podać datę i miejsce premiery słynnej operetki Straussa syna „Zemsta Nietoperza”. Chodziło o 5 kwietnia 1874, wtedy też w Theater an der Wien we Wiedniu odbyła się premiera tej słynnej operetki. Zaproszenia otrzymali: Jolanta Hetmańczyk i Zbigniew Korluk. Gratujemy!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykuł„Smog Małopolska” – często wyszukiwany problem. Jak sobie z nim radzić?
Następny artykułPrzekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h