Strona główna Kultura „Klucz życia” Heleny Semenetz.Trwa głosowanie

„Klucz życia” Heleny Semenetz.Trwa głosowanie

0

Publikacja Heleny Semenetz wygrała w półrocznym plebiscycie „Historia zebrana” w kategorii „Historia niebanalna”. Powieść „Klucz życia” osiągnęła świetny wynik 39% oddanych głosów i znalazła się wśród sześciu wyróżnionych książek. Przed świdniczanką finałowe głosowanie i szansa na zaszczytny tytuł „Najlepszej książki historycznej 2019 roku”.

To właśnie internauci zadecydowali, że wśród laureatów plebiscytu „Historia zebrana – Najlepsza książka historyczna II półrocza” znalazła się także powieść „Klucz życia” napisana przez świdnicką autorkę. – Bardzo dziękuję wszystkim czytelnikom, sympatykom i przyjaciołom za każdy jakże cenny głos oddany na moją książkę. Jestem ogromnie wdzięczna za Państwa zaangażowanie i wsparcie, jakie w tym czasie otrzymałam. To dla mnie wielkie wyróżnienie i kolejna szansa na dzielenie się moją największą pasją do starożytnego Egiptu i żyjących wówczas niebanalnych postaci – mówi Helena Semenetz.

Powieść świdniczanki powalczy teraz o tytuł „Najlepszej książki historycznej 2019 roku”. To już finałowy konkurs z cyklu „Historia zebrana”, organizowany przez portal historyczny Histmag.org oraz serwisu Granice.pl – wszystko o literaturze. Głosowanie rozpoczęło się 21 stycznia i potrwa do 3 lutego. Swój głos można oddać na stronie: https://www.historiazebrana.pl/ksiazka,6073098. Przy okazji można też wygrać atrakcyjne nagrody książkowe.

/www.semenetz.com/

Poprzedni artykułBal studniówkowy świdnickiego „Ekonomika” [FOTO]
Następny artykułOscary 2020 roku. Które filmy są wśród faworytów? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]