Strona główna 0_Slider Gwiazdy sportu na pomoc potrzebującym dzieciom. Sportowe święto już w sobotę!

Gwiazdy sportu na pomoc potrzebującym dzieciom. Sportowe święto już w sobotę!

0

Już tylko dwa dni pozostały do rozpoczęcia ósmej edycji Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football. Jak co roku będziemy świadkami fantastycznych emocji sportowych, wizyty gwiazd polskiego sportu i licytacji atrakcyjnych gadżetów.  

W tym roku organizatorzy pragną pomóc czwórce potrzebujących dzieci. W tej grupie znaleźli się: Konrad Cyparski, Adaś Szczurek, Adaś Chodyniecki i Ksawery Zbroszczyk. Dziać będzie się tradycyjnie sporo. W hali sportowej na Zawiszowie zaprezentuje się wielu byłych i aktualnych sportowców. Sportowa impreza rozpocznie się w sobotę, 4 stycznia już o 13.30. Na 15.30 zaplanowano uroczyste rozpoczęcie turnieju, a zakończenie około 18.00. Wtedy też odbędą się losowania atrakcyjnych gadżetów. Udział w nim wezmą wszyscy kibice – posiadacze cegiełek w kwocie 10 złotych, które jednocześnie są biletem wstępu na turniej. Jak twierdzą organizatorzy, w sportowych zmaganiach tradycyjnie wezmą udział cztery zespoły: Drużyna Fundacji Łączy nas Football, Solsport Team, Dabro-Bau Team i prawdopodobnie zespół oldbojów Wisły Kraków lub oldboje z Górnego Śląska.

W trakcie turnieju odbędą się jak zawsze licytacje atrakcyjnych gadżetów sportowych. Na kibiców czekać będą między innymi trykoty Roberta Lewandowskiego, Krzysztofa Piątka, Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego, Piotrka Zielińskiego, Jana Bednarka, Kuby Błaszczykowskiego, Arkadiusza Milika, Patryka Klimali, czy Filipa Starzyńskiego. Do tego rękawice bramkarskie Artura Boruca, stroje sędziowskie naszych znakomitych arbitrów – Szymona Marciniaka i Pawła Raczkowskiego, czy też gadżety tenisowe od Agnieszki Radwańskiej oraz Dawida Celta. Sportowych niespodzianek od gwiazd polskiego i światowego sportu przybywa każdego dnia.

 

VIII Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football odbędzie się w sobotę, 4 stycznia. Pierwsze emocje już od 13.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 na Zawiszowie.

/MDvR/

Poprzedni artykułPierwsza w 2020 roku była Wiktoria [FOTO]
Następny artykułŚwidnickie Recenzje Muzyczne. Najlepsze płyty wybrane