Strona główna Wydarzenia Etui z własnym nadrukiem – dlaczego warto zdecydować się na taki gadżet?

Etui z własnym nadrukiem – dlaczego warto zdecydować się na taki gadżet?

0

Współczesne smartfony potrzebują dodatkowej ochrony, aby w razie upadku ich nie uszkodzić i nie narazić się na wysokie koszty naprawy. Do wielu telefonów producenci dodają case zabezpieczający, gdyż jest to obecnie obowiązkowy gadżet dla posiadaczy smartfonów. Takie etui wykonane jest zazwyczaj w jednolitym kolorze, jednak jeżeli chcesz się wyróżnić, możesz zdecydować się na etui z własnym nadrukiem. Dlaczego warto zdecydować się na taki gadżet i jak go wykorzystać?

Zaprojektuj etui na telefon   
Spersonalizowane gadżety cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród młodzieży, ale także osób, które chcą podkreślić swoją indywidualność. Etui z własnym zdjęciem to praktyczny gadżet, który urozmaici wygląd Twojego telefonu i pozwoli Ci się wyróżnić. Oprócz tego taki case może być również ciekawym pomysłem na prezent dla najbliższych lub gadżet reklamowy. Zanim zdecydujesz, jak wykorzystać etui z własnym nadrukiem, musisz najpierw je zaprojektować.

Gdzie zamówić etui z własnym zdjęciem?
W internecie aż roi się od firm zajmujących się wykonywaniem spersonalizowanych gadżetów. Ważne jest jednak to, aby wybrać sprawdzoną firmę, jak na przykład Mega Koszulki, aby mieć pewność profesjonalnie wykonanego etui z własnym zdjęciem. Zespół grafików może pomóc Ci w projektowaniu etui, dopasowując wybraną grafikę do powierzchni obudowy. Wykonanie etui z własnym zdjęciem nie wymaga umiejętności graficznych, gdyż projekt opracujesz samodzielnie, w dostępnym kreatorze. Znajdziesz go pod adresem https://www.megakoszulki.pl/etui-na-telefon-z-wlasnym-nadrukiem-case-na-telefon-wlasny-projekt.

Projektowanie etui krok po kroku
Na stronie firmy wykonującej spersonalizowane gadżety, znajdziesz łatwy w obsłudze kreator etui z własnym zdjęciem. Wystarczy jedynie, że wybierzesz wariant zgodny z modelem Twojego telefonu i będziesz mógł przejść do opracowania wzoru. Możesz wgrać własny projekt lub skorzystać z obszernego banku gotowych zdjęć i grafik. Projektowanie etui na telefon ogranicza się jedynie do dopasowania wzoru do powierzchni obudowy i zlecenia projektu do realizacji.

Etui z własnym zdjęciem jako prezent
Nie ma chyba bardziej osobistego upominku niż w pełni spersonalizowany gadżet, przywołujący na myśl miłe wspomnienia. Takie prezenty są najbardziej doceniane ze względu na indywidualny charakter. Jeżeli nie masz pomysłu na czym zaskoczyć bliska osobę, zaprojektuj etui na telefon ze wspólnym zdjęciem lub napisem ze specjalną dedykacją. Taki upominek sprawdzi się na urodziny, rocznice, święta i wiele innych okazji.

Etui z własnym nadrukiem jako spersonalizowany gadżet
Spersonalizowana obudowa to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale także osobisty gadżet. Zaprojektuj etui na telefon według własnych preferencji, aby urozmaicić obudowę i wyróżnić się spośród innych. Obudowa na telefon ze zdjęciem może zawierać grafikę nawiązującą do Twoich zainteresowań czy cech osobowości. Możesz także zdecydować się po prostu na minimalistyczny wzór, dopasowując jedynie jego poszczególne detale i kolorystykę.

Projektowanie etui na potrzeby firmy
Gadżety reklamowe to skuteczne narzędzie promocyjne, które ułatwi pozyskiwanie nowych klientów. Możesz więc zdecydować się na projektowanie etui na telefon, umieszczając na nim firmowe logo czy slogan reklamowy. Taki gadżet będzie doskonałym upominkiem dla partnerów biznesowych i klientów, w ramach podziękowania za owocną współpracę.

Ile kosztuje obudowa na telefon ze zdjęciem?
Koszt realizacji takiej usługi nie przekracza ceny standardowego case, dostępnego w masowej sprzedaży. Dodatkowo decydując się na hurtowe ilości, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i specjalnie dopasowaną ofertę. Cena pojedynczego etui z własnym zdjęciem oscyluje w granicach 35 zł, dlatego jest to gadżet na każdą kieszeń.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWkładki do zamków – bezpieczne, wygodne, atestowane!
Następny artykuł531 podopiecznych, 150 wolontariuszy. Taki był 2019 rok w świdnickim schronisku