Strona główna Sport Piłka nożna Czas na drugą grę kontrolną. We wtorek zmierzymy się z Kuźnią

Czas na drugą grę kontrolną. We wtorek zmierzymy się z Kuźnią

0

Po remisie z trzecioligową Foto-Higieną Gać na inaugurację okresu przygotowawczego, przed seniorami Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica drugi test-mecz. We wtorek, 28 stycznia podopieczni Rafała Markowskiego zagrają na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Kuźnią Jawor. 

Drużyna z Jawora jest beniaminkiem IV ligi i występuje w grupie zachodniej. Obecnie podopieczni Dariusza Szeligi z dorobkiem 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek) znajdują się na 11. pozycji w ligowej tabeli. Dla jaworzan będzie to już trzecia gra podczas zimowego okresu przygotowawczego. Na inaugurację Kuźnia uległa na wyjeździe Górnikowi Wałbrzych (klasa A) 3:6, a w ostatnim boju zmierzyli się z trzecioligową Foto-Higieną Gać. Niespodzianki nie było – faworycie wygrali w Strzegomiu aż 7:1. Teraz Kuźnia będzie przeciwnikiem ekipy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica, dla której będzie to druga gra kontrolna.

Najbliższy sparing zaplanowano na wtorek, 28 stycznia. Początek spotkania na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 17.00. Zapraszamy, wstęp wolny.

/MDvR/

Poprzedni artykułZbliża się V edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego
Następny artykułDziewięciu sędziów z okręgu świdnickiego nie będzie mogło orzekać?