Strona główna Sport Piłka ręczna Zagramy w Kościanie, stawka jest bardzo wysoka…

Zagramy w Kościanie, stawka jest bardzo wysoka…

0

Przed ŚKPR-em Świdnica ostatni akcent 2019 roku. W sobotę, 21 grudnia w zaległym meczu dwunastej kolejki zmierzą się w Kościanie z tamtejszą Tęczą. Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Zapowiadają się duże emocje!

Aktualnie ŚKPR plasuje się na czwartej pozycji w tabeli i ma cztery punty przewagi nad piątą Tęczą. Ewentualne zwycięstwo pozwoli podopiecznym Krzysztofa Terebuna awansować na trzecią pozycję i tym samym zakończyć pierwszą rundę na podium. Byłby to znakomity wynik, pamiętajmy bowiem, że Szare Wilki to zdecydowanie najmłodszy zespół w lidze. Swoje cele mają też jednak gospodarze. Wygrana pozwoliłaby im zbliżyć się do ŚKPR-u na dystans zaledwie jednego „oczka”. Nie ma wątpliwości – spotkanie w Kościanie nie będzie sparingowym, luźnym graniem w przedświątecznej atmosferze. Szykuje się trudny bój, którego stawka jest bardzo wysoka.

Ekipa z Kościana bardzo dobrze spisuje się na własnym parkiecie. W tym sezonie przegrała zaledwie jedno spotkanie (26:27) z Żagwią Dzierżoniów. Ostatni raz z Tęczą Szare Wilki mierzyły się w sezonie 2016/2017. Oba mecze zakończyły się wygranymi ŚKPR-u: 35:26 w Kościanie i 40:23 w Świdnicy. Jak będzie tym razem? Mecz Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica odbędzie się w sobotę, 21 grudnia o godzinie 17.00.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułGaleria Świdnicka znów rozdaje i pakuje prezenty!
Następny artykułPrzedszkole w Witoszowie uroczyście otwarte po remoncie [FOTO]