Strona główna 0_Slider Najlepsze zdjęcia listopada

Najlepsze zdjęcia listopada [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Które listopadowe fotografie przesłane do konkursu „Najlepsze zdjęcie miesiąca” otrzymały nagrody?

Okolice Borowej Góry, 11.11.2019, fot.Szymon Skirgajłło

W listopadzie zaprosiliśmy naszych czytelników do kolejnego konkursu z cyklu  „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. By wziąć w nim udział należało przesłać do redakcji portalu Świdnica24 jedną fotografię o dowolnej tematyce, wykonaną w listopadzie tego roku w Świdnicy lub w okolicach.

Wśród przesłanych do nas zdjęć nie brakowało wielu wyjątkowych ujęć przyrody, ale też architektury czy wyjątkowych momentów. Najwięcej głosów redakcji portalu Świdnica24 zdobyła fotografia, ze spaceru z psem w okolicach Borowej Góry, autorstwa Szymon Skirgajłło, która otrzymała 4 bilety do kina. Pozostałe najwyżej oceniane zdjęcia, każde nagrodzone dwoma biletami do kina, wykonali – Jerzy Kaczkowski, Magdalena Kokoszka, Rafał Dobrowolski, Monika Wlazlo i Katarzyna Dratwa.

Przesłane do redakcji konkursowe zdjęcia będzie można wkrótce obejrzeć w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

/red./

Poprzedni artykułTłumy na ostatnim przed zimową przerwą Targu Ziemi [FOTO/VIDEO]
Następny artykułOstrzegają przed czadem. „Czujniki mogą ocalić życie”