Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

32

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”.

Świdnica, ul. Westerplatte:

Świdnica, ul. Armii Krajowej/Inwalidów Wojennych:

Świdnica, ul. Ceglana:

Świdnica, ul. Jarzębinowa:

Świdnica, ul. Komunardów (częściowe zastawienie wyjazdu):

Świdnica, ul. Księżnej Jadwigi:

Świdnica, ul. Leśna:

Świdnica, ul. Lipowa:

Świdnica, ul. Równa:

Świdnica, ul. Spółdzielcza:

Świdnica:

Świdnica, ul. Środkowa/Długa:

Świdnica, ul. Żeromskiego: 

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykuł„Bajkowe Jasełka” w Jaroszowie [FOTO]
Następny artykułSą zarzuty dla byłej księgowej z SP 4 w Świdnicy