Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

2

Obok przykładów łamania prawa – zastawiania całych chodników, stawania mimo zakazu, blokowania wjazdów, równie często przez czytelników uwieczniane są sytuacje, w których podczas parkowania kierowcy zapominają o innych użytkownikach parkingów. Kolejne przykłady zostały zarejestrowane w minionym tygodniu w Świdnicy.

Plac Grunwaldzki

Plac Jana Pawła II

Ul. Ceglana

Ul. Dąbrowskiego

Ul. Długa

Ul. Długa

Ul. Głowackiego

Ul. Komunardów

Ul. Kotlarska

Ul. Kozara-Słobódzkiego

Ul. Marii Kunic

Ul. Pułaskiego

Ul. Równa

Ul. Siostrzana

Ul. Spółdzielcza

Ul. Wałbrzyska

Ul. Sprzymierzeńców

Ul. Wrocławska

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.