Strona główna Sport Piłka nożna Gwiazdy sportu ponownie zagrają dla potrzebujących dzieci!

Gwiazdy sportu ponownie zagrają dla potrzebujących dzieci!

0

Znamy coraz więcej odpowiedzi na pytania dotyczące ósmej edycji Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football. Sportowe święto odbędzie się w sobotę, 4 stycznia w hali na Zawiszowie. W tym roku organizatorzy pragną pomóc czwórce potrzebujących dzieci. 

W tej grupie znaleźli się: Konrad Cyparski, Adaś Szczurek, Adaś Chodyniecki i Ksawery Zbroszczyk. Dziać będzie się tradycyjnie sporo. W hali sportowej na Zawiszowie zaprezentuje się wielu byłych i aktualnych sportowców. Sportowa impreza rozpocznie się w sobotę, 4 stycznia już o 14.00. Na 15.30 zaplanowano uroczyste rozpoczęcie turnieju, a zakończenie około 18.00. Wtedy też odbędą się losowania atrakcyjnych gadżetów. Udział w nim wezmą wszyscy kibice -posiadacze cegiełek w kwocie 10 złotych, które jednocześnie są biletem wstępu na turniej. Jak twierdzą organizatorzy, w sportowych zmaganiach tradycyjnie wezmą udział cztery zespoły: Drużyna Fundacji Łączy nas Football, Solsport Team, Dabro-Bau Team i prawdopodobnie zespół oldbojów Wisły Kraków lub oldboje z Górnego Śląska.

W trakcie turnieju odbędą się tradycyjnie licytacje atrakcyjnych gadżetów sportowych. Na kibiców czekać będą między innymi trykoty Roberta Lewandowskiego, Krzysztofa Piątka, Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego, Piotrka Zielińskiego, Jana Bednarka, Kuby Błaszczykowskiego, Arkadiusza Milika, Patryka Klimali, czy Filipa Starzyńskiego. Powinny dotrzeć również rękawice bramkarskie Artura Boruca, stroje sędziowskiego naszych znakomitych arbitrów – Szymona Marciniaka i Pawła Raczkowskiego, czy też gadżety od Agnieszki Radwańskiej. Sportowych niespodzianek od gwiazd polskiego i światowego sportu będzie przybywać zapewne każdego dnia.

VIII Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football odbędzie się w sobotę, 4 stycznia. Pierwsze emocje już od 14.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 na Zawiszowie. 

/MDvR/

Poprzedni artykułKto najpiękniej udekorował świąteczne stoły? WYNIKI [FOTO]
Następny artykułBędzie więcej czasu na przekształcenie użytkowania wieczystego z bonifikatą?