Strona główna Kultura Berkanan. Wieczór autorski

Berkanan. Wieczór autorski

0

Zespół Berkanan zaprasza na wieczór autorski towarzyszący wydaniu debiutanckiej płyty, podczas którego muzycy będą chcieli przedstawić publiczności sekrety swojej muzycznej kuchni.

Opowiedzą o instrumentach na których grają, o tym skąd pochodzą, w jaki sposób i z jakich materiałów zostały samodzielnie wykonane, a również o instrumentach VST, samplowaniu, aranżacji, produkcji muzycznej i procesie tworzenia teledysku. Spotkaniu będzie towarzyszył mini-recital — w wersji akustycznej zostaną zagrane utwory z płyty, którą będzie można przy okazji nabyć na miejscu.

Berkanan jest wypadkową połączenia dwóch dusz, opartą na symbiozie dwóch struktur muzycznych, elektroniki ambientowej oraz instrumentów etnicznych. Dark-ambient-etno jest dla nich pożywką. To konglomerat gatunków, z którego czerpią inspiracje. Duet tworzy Witek Kowaliszyn (instrumenty etniczne, folkowe) znany z długoletniej działalności w zespole Tantua, oraz Darek Miziarski (instrumenty elektroniczne) producent muzyki ilustracyjnej, prowadzący studio muzyczne Howling Wolf.

28.12.2019
Galeria Fotografii, Rynek 44 w Świdnicy
godz. 19.00

/Inf. ŚOK/

Poprzedni artykułSpołeczna lodówka pełna poświątecznej żywności [FOTO]
Następny artykułPolicja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia w Świdnicy