Strona główna 0_Slider Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w Świdnicy

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w Świdnicy [KONKURS]

0

W zabawnej komedii o „kochaniu” świdnicka publiczność będzie mogła zobaczyć – Katarzynę Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego, Magdalenę Margulewicz oraz Jakuba Przebindowskiego. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” na deskach teatru miejskiego w Świdnicy już 22 listopada. Sztuka będzie grana tego dnia dwukrotnie – o godz. 17.30 i 20.15.

Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów (Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Magdalena Margulewicz oraz Jakub Przebindowski), w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny, lecz bez wulgaryzmów, z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. W tej komedii brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć, czy doświadczenie w tych sprawach – zapraszają na spektakl organizatorzy.

Bilety w cenie – 70zł(balkon)/90zł(parter) do nabycia na stronach:

Wygraj zaproszenia na spektakl!
Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w Świdnicy. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: napisać imię i nazwisko autora tej sztuki. Wiadomość zatytułowaną „SPEKTAKL” należy wysłać na adres: [email protected]. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułZaduma w dniu Wszystkich Świętych
Następny artykułBezdomna domagająca się opieki w zakrystii, zaplątany gołąb, wódeczka przed pracą. Interwencje strażników