Strona główna 0_Slider Przechwycili ponad 1000 porcji narkotyków

Przechwycili ponad 1000 porcji narkotyków [VIDEO]

5

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30-letnią kobietę, podejrzaną o posiadanie środków psychotropowych oraz substancji odurzających.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanej, min. na regałach oraz w lodówce ujawnili pudełka śniadaniowe oraz słoik po maśle orzechowym, w których zamiast masła orzechowego czy drugiego śniadania przechowywane były srebrne zawiniątka  z zawartością suszu koloru zielnego oraz białego proszku.  Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

 

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1100 porcji handlowych tych narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 30-latka do policyjnego aresztu.

Mieszkanka powiatu świdnickiego w sprawie usłyszała już zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuściła grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułMandaty, punkty i zabrane prawa jazdy
Następny artykułWspominali Andrzeja Wajdę i prapremierę „Panny Nikt” w Świdnicy [FOTO]