Strona główna 0_Slider Policja poszukuje świadków potrącenia

Policja poszukuje świadków potrącenia

6

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy poszukują świadków, bądź innych osób mających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia 68-letniej kobiety. Zdarzenie miało miejsce 13 listopada w Świdnicy na przejściu dla pieszych.

/Zdjęcie udostępnione przez rodzinę poszkodowanej/

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świdnicy prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego z 13 listopada 2019r., do którego doszło około godz. 20:30 w Świdnicy na skrzyżowaniu ul. Niecałej i Głowackiego, gdzie nieustalony kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego nieznanej marki potrącił przechodzącą przez pasy kobietę, w wyniku czego doznała ona obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej dni 7. Po zdarzeniu kierujący   oddalił się z miejsca wypadku i odjechał ulicą Głowackiego w kierunku ul. Wałbrzyskiej.

Osoby, które widziały to zdarzenie lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Świdnicy, ul. Jagiellońska 23 p.315 lub o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie tel. 74 858 22 76 lub z sekretariatem 74 858 22 61 lub o przekazywanie informacji dot. zdarzenia pod nr alarmowym 112.

/KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułLoża Hochbergów odzyskała dawny blask [FOTO]
Następny artykułZacięte i emocjonujące widowisko w Gubinie