Strona główna Temat dnia Nowe miejsce na relaks w Świdnicy. Prywatne SPA już otwarte!

Nowe miejsce na relaks w Świdnicy. Prywatne SPA już otwarte! [FOTO]

0

SAUNA & GARDEN JACUZZI, znajdujące się w samym sercu Świdnicy, to wymarzone miejsce na relaks i odprężenie w gronie znajomych. To prywatne SPA z wydzielonymi, eleganckimi i doskonale urządzonymi przestrzeniami. Zregeneruj swoje ciało i umysł w cedrowej saunie fińskiej czy w jacuzzi w zielonym ogrodzie. Skorzystaj też z komfortowej wypoczywalni z egzotycznego drewna, kąpieli dla stóp w ciepłej i zimnej wodzie czy masażu na ścieżce z kamieni naturalnych.

To zupełnie nowe miejsce idealne na relaks w Świdnicy, znajduje się w Centrum ALMA VITA, przy ul. Żeromskiego 14, tuż przy zabytkowym rynku.

Z potrzeby naszej i naszych przyjaciół (a pewnie i Twojej) stworzyliśmy w centrum Świdnicy miejsce, w którym odetniesz się od codzienności, odpoczniesz i zrelaksujesz. To miejsce to SAUNA & GARDEN JACUZZI, a w nim: cedrowa sauna fińska, wiadro bosmana, kąpiele dla stóp, jacuzzi w zielonym ogrodzie i fantastyczna wypoczywalnia z egzotycznego drewna. Dla odważnych masaż stóp na ścieżce z rzecznych kamieni – zaprasza właściciel obiektu Radosław Nowicki.

Stworzyliśmy tu klimat do saunowania i odpoczywania w gronie znajomych. Cała strefa SAUNA & GARDEN JACUZZI wyłącznie dla Ciebie!!! Zobacz kilka inspirujących fotografii, a resztę doświadczysz na miejscu – dodaje.

Prywatne SPA otwarte jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 22.00. Cena za 1 godzinę wynosi 150 zł. Na czas trwania seansu pomieszczenia oddawane są w całości do dyspozycji gości. Maksymalnie może skorzystać z nich 10 osób. Rezerwacje pod nr tel. 885 95 05 22.

Świdnickie Centrum ALMA VITA honoruje karty Multisport, Fitprofit i OK System. Więcej o działalności obiektu na stronie: http://www.almavita.com.pl/o-nas-65.html

/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułŻebracy na cmentarzu i kwietnikowy wandal. Interwencje straży miejskiej