Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Od lat Świdnica cierpi na deficyt miejsc postojowych, jednak nie może to być usprawiedliwieniem dla łamania przepisów lub zwyczajnego lekceważenia innych uczestników ruchu. Jak co tydzień, przypominają o tym czytelnicy Swidnica24.pl, którzy uchwycili na zdjęciach przypadki nieprawidłowego parkowania.

Świdnica, al. Niepodległości:

Świdnica, park im. Kasprowicza/ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej:

Świdnica, ul. Budowlana:

Świdnica, ul. Zamenhofa:

Świdnica, ul. Komunardów:

Świdnica, ul. Okrężna: (Jak tłumaczy kierowca, sposób parkowania wymusiła nagła sytuacja. – Zauważyłem na jezdni samochód, który po prostu się zepsuł i bezradną panią kierującą. Postawiłem swoje auto możliwie najbliżej, pomogłem przepchnąć zepsuty samochód w uliczkę obok. Sytuacja trwała kilka minut. Być może nie włączyłem świateł awaryjnych, ale myślałem o tym, żeby jak najszybciej pomóc. Żałuję, że osoba robiąca zdjęcie nie włączyła się do pomocy – mówi pan Marcin.

Świdnica, ul. Konopnickiej:

Świdnica, ul. Ofiar Oświęcimskich:

Świdnica, ul. Okrężna:

Świdnica, ul. Okrężna/Westerplatte:

Świdnica, ul. Tołstoja:

Świdnica, ul. Wałbrzyska:

Świdnica, osiedle Zawiszów (przed wejściem do sklepu):

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułWTZ w Mokrzeszowie świętował Andrzejki
Następny artykułPrzezimują na pozycji liderów tabeli