Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.
Świdnica, ul. Łukasińskiego:
Świdnica, ul. Bema:
Świdnica, ul. Dworcowa:
Świdnica, ul. Leśna:
Świdnica, ul. Władysława Łokietka:
Świdnica, ul. Marcinkowskiego:
Świdnica, ul. Westerplatte/Okrężna:
Świdnica, ul. Henryka Pobożnego/Henryka Brodatego:
Świdnica, ul. Prądzyńskiego:
Świdnica, ul. Strzegomska:
Świdnica, ul. Śląska:
Świebodzice, ul. Księcia Bolka:
Świdnica, ul. Wałowa:
Żarów, ul. Sportowa (według zgłoszenia: przed wejściem do budynku oraz zastawienie drogi p-poż):
Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej: [email protected]
Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.
/opr. mn/






















![Zimowa Akademia Sportu ponownie zawitała do Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/CSC_1417-238x178.jpg)

![„Nietrzeźwy” poranek na drogach powiatu świdnickiego [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-kontrola-trzezwosci-KPP-Swidnica-2-100x75.jpg)
![Strażacy interweniowali w centrum handlowym w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-Dino-Strzegom-4-100x75.jpg)
![Jazdę zakończyła na dachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/wypadek-100x75.jpg)


![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)
![Muzyka francuska zabrzmi na koncertach Dni Muzyki Kameralnej [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/07/XXV-Festiwal-Bachowski-koncert-Bruno-de-Sa-2024.07.19-31-100x75.jpg)