Strona główna 0_Slider To będzie mroczna noc w Muzeum Kolejnictwa

To będzie mroczna noc w Muzeum Kolejnictwa

0

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska zaprasza na dzień i noc pełne strachu w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej oraz w Młynie Hilberta w Dzierżoniowie. Na odwiedzających czekać będą specjalne atrakcje.

Muzeum Kolejnictwa na Śląsku – 27.10.2019

Na odważne dzieci czeka niesamowita przygoda połączona z poszukiwaniami zaginionych elementów, których odnalezienie pozwoli rozwikłać zagadkę. Nie zapomnijcie o stroju. W tym szczególnym dniu czekamy na stwory nie z tego świata, wróżki a może nawet superbohaterów?! Zabierzcie ze sobą dobry humor i chodźcie bawić się razem z nami! Start o godz. 12.30 i 13.30 – zachęcają organizatorzy.

Z kolei na godzinę 18.00 zapraszają żądnych przygód pełnoletnich miłośników adrenaliny i strachu, którzy pragną rozwiązać mroczną zagadkę naszego muzeum i nie boją się ciemności. – Niesamowite przejście po mrocznej trasie tragicznych historii, gdzie na każdym kroku będzie czyhać paraliżujący strach. Ostrzegamy przed możliwym spotkaniem z upiornymi postaciami… Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! – zapewniają przedstawiciele Fundacji.

Więcej informacji na stronie www.muzeumtechniki.pl.

Młyn Hilberta Dzierżoniów – 26-27.10.2019, 30-31.10.2019

To będzie wyjątkowe wydarzenie, podczas których przewodnicy Młyna Hilberta zabiorą odwiedzających w niesamowitą podróż po młyńskich zakamarkach, wiejących grozą zakątkach, w których na co dzień nikt nie odważy się zabłądzić. Wybierz się na przygodę połączoną z dreszczykiem emocji, posłuchaj niesamowitych historii i daj się wciągnąć w wir poszukiwań i zagadek…
Więcej informacji na: https://www.muzeatechniki.pl/2019/10/21/straszny-mlyn/

/Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułPędzili w terenie zabudowanym. Rekordzista przekroczył prędkość o 78 km/h
Następny artykułW planach pierwsze zwycięstwo w tym sezonie