Strona główna 0_Slider Spektakl „Edukacja Rity” wkrótce w Świdnicy

Spektakl „Edukacja Rity” wkrótce w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURS]

0

Wrocławski Teatr Komedia powraca do Świdnicy. Tym razem na scenie Teatru Miejskiego zaprezentuje spektakl komediowy „Edukacja Rity”. Tą znakomitą, wzruszającą, ale też pełną dobrego humoru sztukę zobaczymy już 25 października.

„Edukacja Rity” to znakomita, bawiąca nas i wzruszająca sztuka dla tych, którzy zadają sobie pytanie, czy w życiu warto zaczynać wszystko od początku. Autor Willy Russell opowiada o spotkaniu Franka, uniwersyteckiego profesora z Ritą, ambitną fryzjerką żądną wiedzy i odmiany swojego życia. Dzień w którym w gabinecie Franka pojawia się Rita, w magiczny sposób zmienia ich oboje. Rodzi się przyjaźń, może miłość, odrobina pożądania. Wszystko to okraszone znakomitymi dialogami i świetnie zbudowanymi rolami przez Magdalenę Margulewicz i Wojciecha Dąbrowskiego.

Obsada:
Rita: Magdalena Margulewicz
Frank: Wojciech Dąbrowski
Saksofon: Karolina Pernal

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego jest współorganizatorem spektaklu. Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Dolnośląskiego.

Sztuka „Edukacja Rity”  w Świdnicy będzie grana  25 października w Teatrze Miejskim. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 70 zł do nabycia na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jeszcze jedno podwójne zaproszenie na sztukę „Edukacja Rity” w Świdnicy. Aby je zdobyć należało wysłać odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak nazywa się autor sztuki „Edukacja Rity”? Chodziło o angielskiego dramaturga, autora tekstów i kompozytora Willy’ego Russella. Wejściówkę otrzymał – Łukasz Sawa. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułKobiety oceniły dolnośląskie porodówki. Jak wypadła Świdnica?
Następny artykułPijany kierowca zatrzymany po pościgu