Strona główna Sport Piłka ręczna Rozgromili na własnym parkiecie Chrobrego Głogów

Rozgromili na własnym parkiecie Chrobrego Głogów [42 ZDJĘCIA]

0

Młodzicy APR-u Świdnica po raz pierwszy wystąpili w tym sezonie w roli gospodarza i przywitali się z publicznością wysokim zwycięstwem nad drugim zespołem Chrobrego Głogów.

Nasi młodzi szczypiorniści przyzwyczaili już swoich kibiców do twardej gry w obronie i szybkich kontr. To między innymi te elementy dały okazałe zwycięstwo. – Oczywiście, jak to na początku sezonu bywa, machina jeszcze nie jest w pełni naoliwiona i zdarzają się zgrzyty, ale zwycięzców nie wypada oceniać zbyt surowo. Można jedynie delikatnie wskazać, by twarda obrona była twardsza, nawet przy bezpiecznej przewadze, a ataki bardziej skuteczne i przemyślane, bo to ważne, gdy przyjdą spotkania z bardziej wymagającymi drużynami – twierdzą przedstawiciele APR-u.

Na uwagę zasługuje dyspozycja rzutowa Ksawerego Włostowskiego, który w dwóch spotkaniach zgromadził 26 trafień i zdecydowanie przoduje w tabeli najlepszych strzelców.

APR Świdnica – Chrobry II Głogów 44:22 (22:10)

APR: Janas, Krukiewicz, Pajdała – Włostowski 14, Szporko 10, Kurlenda 7, Dziedzic 5, Gusiacki 2, Markowski 2, Michalski 2, Myśliński 2, Bieżyński, Chrząstowski, Sagała.

/FOTO: Robert Krukiewicz/

Poprzedni artykułCzy wiewiórki w Parku Młodzieżowym przetrwają? Zamiast debaty o zieleni spotkanie informacyjne
Następny artykułDym z palonych liści zasnuł Kraszowice