Strona główna Sport Piłka ręczna Poszukają kolejnych punktów w Oławie

Poszukają kolejnych punktów w Oławie

0

Prowadzony przez dobrze wspominanego w Świdnicy Krzysztofa Mistaka Moto-Jelcz Oława będzie kolejnym rywalem ŚKPR-u Świdnica. Gospodarze nieszczególnie weszli w sezon. Młoda świdnicka drużyna powinna w tym meczu powalczyć o komplet punktów!

Moto-Jelcz Oława w trzech kolejkach zdobył trzy punkty dzięki zwycięstwu z Trójką Nowa Sól. Bilans uzupełniają wysokie porażki w Kościanie i u siebie z Orlikiem Brzeg. Szare Wilki maja na koncie sześć „oczek”. Po inauguracyjnej przegranej w Brzegu przyszły dwa zwycięstwa: w Wolsztynie i przed tygodniem ze Spartą Oborniki Wielkopolskie. Zwłaszcza ten drugi mecz powinien wlać w serca kibiców optymizm, a w zespół trenera Krzysztofa Terebuna jeszcze większą pewność siebie. Zwycięstwo w meczu na styku z bardzo wymagającym rywalem jest nie do przecenienia.

Co ciekawe, będzie to teoretycznie pierwsza ligowa konfrontacja obu drużyn. Teoretycznie, bo w praktyce ŚKPR zagrał z Moto-Jelczem w sezonie 2016/2017 na parkietach I ligi. Świdniczanie wygrali ten mecz 29:26, ale wobec późniejszego wycofania z rozgrywek teamu z Oławy wynik tego meczu został anulowany. Moto-Jelcz Oława rozgrywa swoje mecze w hali w Gaci. Początek meczu z ŚKPR-em w sobotę, 5 października o godzinie 12.00.

4. kolejka (5-6.10)
Moto Jelcz Oława – ŚKPR Świdnica
Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp.
GOKiS Kąrt Wrocławskie – Orlik Brzeg
Trójka Nowa Sól pauzuje
SPR Oleśnica – Tęcza Kościan
Żagiew Dzierżoniów – Zew Świebodzin
Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

/ŚKPR/

Poprzedni artykułSpowodował wypadek autokaru z rosyjskimi turystami. Jest akt oskarżenia
Następny artykułOSA w Komorowie na finiszu