Strona główna 0_Slider Podaruj prezent gwiazdkowy dzieciom z Przylądka Nadziei

Podaruj prezent gwiazdkowy dzieciom z Przylądka Nadziei

0

Wiele z nich na szpitalnym łóżku spędza długie miesiące, są i takie, które nawet na święta Bożego Narodzenia nie mogą wrócić do domu. Małych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego UM „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu w tym szczególnym czasie chcą wesprzeć świdniczanie.

Po raz trzeci „Centrum 24 Opieka” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Do 9 grudnia można przekazywać gry edukacyjne, gry planszowe, klocki LEGO i książki. Na dary organizatorzy czekają w siedzibie przy ul. Żeromskiego 4/6 w Świdnicy. Proszą również, by przekazywać nowe, nieużywane przedmioty.

Do akcji włączyły się szkoły: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Pszenno, Szkoła Podstawowa nr 105 Świdnica, I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, Szkoła Podstawowa nr 6, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika, II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Świdnicy, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy.

W ubiegłym roku dzieciom zmagającym się z chorobami nowotworowymi udało się przekazać aż 500 przytulanek, z których większość została specjalnie dla nich zaprojektowana i uszyta.

/red./

Poprzedni artykułNowa praca – jak przebrnąć przez pierwszy dzień?
Następny artykułOpiekunka Violetty Villas skazana za znęcanie się nad artystką