Strona główna 112 Pędzili w terenie zabudowanym, stracili prawa jazdy

Pędzili w terenie zabudowanym, stracili prawa jazdy

0

Świdnicka policja w ciągu trzech dni zatrzymała pięciu kierowców, którzy rażąco przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. W miejscach z ograniczeniem do „pięćdziesiątki” jechali od 101 do 114 km/h. Wszyscy zatrzymani stracili prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Wystarczyły kolejne 3 dni, aby 5 kierowców straciło prawo jazdy na okres trzech miesięcy w wyniku rażącego przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Wszyscy Ci, którzy zlekceważyli obowiązujące limity prędkości oprócz mandatów i punktów karnych, stracili prawo jazdy na 3 miesiące – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący zatrzymany w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości aż o 64 km/h. – 39-letni mieszkaniec Bolkowa, został zatrzymany na K35 na trasie Świdnica-Wałbrzych w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Mazda na obszarze obowiązywania ograniczenia prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 114 km/h – dodaje Ząbek.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułBędą poprawki na pl. Grunwaldzkim po uwagach szefa koła niewidomych
Następny artykułKolejna klęska LKS-u. Sytuacja w tabeli coraz gorsza