Strona główna 0_Slider Październikowy bazarek dla bezdomnych zwierząt rozpoczęty

Październikowy bazarek dla bezdomnych zwierząt rozpoczęty

0

Sprzedaż gadżetów, książek, zabawek i usług w poprzednich edycjach bazarku przynosiła świetne rezultaty i na podobne organizatorzy liczą w tej edycji. Dochód z październikowego bazarku zostanie przeznaczony na ponadprzeciętne zabiegi i profilaktykę weterynaryjną na terenie świdnickiego schroniska dla bezdomnych.

Fot. FMP

Do działającego od prawie trzech lat schroniska przy ul. Pogodnej w Świdnicy trafiają głównie bezdomne psy i koty ze Świdnicy oraz kilku gmin, z którymi operator placówki – Fundacja Mam Pomysł, podpisała umowy. Nie wszyscy jednak podopieczni są przekazywani na mocy umów, a co za tym idzie, fundacja nie otrzymuje środków na ich leczenie i utrzymanie. Pomoc ludzi dobrej woli jest nieoceniona, by ratować każde zwierzę, trafiające do placówki. Wyleczone psy i koty są kierowane do adopcji i wiele z nich ostatecznie znajduje dobry dom.

Większość zwierząt ma za sobą tragiczne doświadczenia, cierpią na liczne choroby, wymagają także pomocy behawiorysty. Opieka, leki, zabiegi i żywność kosztują, więc liczy się każda dodatkowa złotówka.

Od dzisiaj można brać udział w licytacji książek, zabawek, najróżniejszych gadżetów i usług w ramach październikowego bazarku. Codziennie będą się pojawiały kolejne fanty, przekazane przez darczyńców. Bazarek potrwa do 12 października, a pełny regulamin znajduje się w utworzonym na fb wydarzeniu. Szczegóły TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułUszkodzony alarm zatruwał życie
Następny artykułZaginął owczarek niemiecki [Aktualizacja]