Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

5

Kolejne zdjęcia nadesłane do cyklu “Mistrzowie parkowania” pokazują, ze największym problemem są zastawiane przez kierowców chodniki. Auta są pozostawiane także na ścieżkach rowerowych. Wpadkę zaliczył również sztab jednego z kandydatów do parlamentu.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w Świdnicy.

Al. Niepodległości:

Ul. Budowlana

Ul. Kopernika

Ul. Pańska

Ul. Równa

Ul. Tołstoja

Ul. Wojska Polskiego

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/