4 października na cały świecie obchodzony jest Dzień Onkologii. Z tej okazji Gmina Świdnica pragnie przypomnieć, jak ważne w zapobieganiu chorobom nowotworowym jest wykonywanie badań profilaktycznych.
Już w najbliższy wtorek, 8 października 2019 roku w Grodziszczu wszystkie chętne panie, w wieku od 50. do 69. roku życia, będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego, w ramach „Programu profilaktyki raka piersi”.
Mammobus będzie czekał od godz. 9.00 do 17.00 na parkingu przed świetlicą w Grodziszczu. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. (58) 767-34-44.
/UG Świdnica, opr. mn/

![Gmina Świdnica. Uroczyście zakończono rok szkolny i pożegnano dyrektorów trzech podstawówek [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/KONIEC_ROKU_SZKOLNEGO_GMINA2026414-238x178.jpg)

![Prymusi i osobowości roku w szkołach gminy Świdnica z nagrodami [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/PRYMUSI_OSOBOWOSCI_2026123-238x178.jpg)






