Strona główna Konkursy Kabaret Paranienormalni w Świdnicy

Kabaret Paranienormalni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Niezawodni PARANIENORMALNI już w poniedziałek, 7 października wystąpią w Świdnicy. Znani szerokiej publiczności komicy zaprezentują program „Z humorem trzeba żyć” . Wieczór pełen humoru i płynącej ze sceny energii rozpocznie się o godz. 19.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego.

Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć pojedynczych zaproszeń na występ Paranienormalnych w Świdnicy, które można było wygrać w naszym konkursie. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie: Kto obecnie współtworzy Kabaret Paranienormalni? Chodziło oczywiście o Roberta Motykę, Michała Paszczyka, Bogusława Kudłka oraz Rafała Kadłuckiego. Bilety otrzymali: Małgorzata Januś, Jerzy Kaczkowski, Anna Skowrońska, Aneta Lewandowska oraz Łukasz Hodun. Gratulujemy i życzymy wyśmienitego wieczoru!

Kabaret Paranienormalni z programem „Z humorem trzeba żyć” w Świdnicy wystąpi w auli przy I Liceum Ogólnokształcącym. Wydarzenie rozpocznie się 7 października o godz. 19.00.

Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu – zapowiadają występ organizatorzy.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko – dodają.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia: w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury, przy ul. Rynek 43, a także na stronie: http://kupbilety24.eu/. Informacje pod nr tel. 604-136-371.

/red./
/materiały organizatora/