Strona główna Wydarzenia Flyspot już we Wrocławiu! Zapraszamy do tunelu aerodynamicznego!

Flyspot już we Wrocławiu! Zapraszamy do tunelu aerodynamicznego!

2

Po długim okresie wyczekiwania Flyspot wreszcie pojawia się w województwie dolnośląskim! Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą nas znaleźć w pobliskich Mirosławicach.

Lot w tunelu aerodynamicznym to olbrzymia dawka adrenaliny i niezapomnianych emocji dla osób w każdym wieku! Z atrakcji mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeden pakiet składa się z dwóch lotów, z kolei jeden lot to odpowiednik dwóch skoków ze spadochronem (pod względem czasu trwania). Zatem w jednym pakiecie możesz skorzystać z równowartości aż czterech skoków spadochronowych!

Czym jest tunel aerodynamiczny Flyspot?
Tunel aerodynamiczny stanowi dla wielu osób urządzenie realizujące marzenia o lataniu. Umożliwia bowiem swobodne unoszenie się w powietrzu bez podejmowania ryzyka, jakie niesie ze sobą skok ze spadochronem lub skok na bungee. Do niedawna emocji związanych ze sportami ekstremalnymi mogły doświadczyć jednie osoby pasjonujące się tego typu aktywnościami. Dziś są one na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego!

Rozwiązania technologiczne zastosowane we Flyspot są w pełni bezpieczne oraz przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Nasz tunel aerodynamiczny może służyć jednak nie tylko sportowi i rekreacji, ale również szkoleniu i rozwojowi umiejętności służb specjalnych. Sam tunel wyglądem przypomina szklany walec, w którym pokaźnych rozmiarów wentylatory wytwarzają strumień powietrza o prędkości do 300 km/h, co umożliwia unoszenie się w powietrzu na wysokości od kilku do kilkunastu metrów.

Moc, z jaką działa tunel, każdorazowo jest dopasowywana indywidualnie do osoby latającej przez nasz wyszkolony oraz profesjonalny personel. Uzależniona jest ona przede wszystkim od postury i masy ciała użytkowników, dlatego też dzieci latają na niższych prędkościach niż dorośli. Każdy gość dodatkowo wyposażony jest w specjalistyczny kombinezon, gogle, jednorazowe zatyczki do uszu oraz kask, które zwiększają bezpieczeństwo podczas lotu oraz sprawiają, że rozrywka jest w pełni komfortowa.

Wejście do tunelu poprzedzone jest krótkim szkoleniem z możliwością odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i wątpliwości. Profesjonalni instruktorzy udzielają rad i wskazówek dotyczących komunikacji i zachowania się w tunelu, a następnie nieprzerwanie czuwają nad naszym bezpieczeństwem.

Dla kogo przeznaczone jest latanie w tunelu aerodynamicznym Flyspot?
Z atrakcyjnej oraz niezapomnianej oferty tunelu aerodynamicznego w Mirosławicach koło Wrocławia już teraz może skorzystać praktycznie każdy! Zapraszamy osoby dorosłe, grupy zorganizowane, a także rodziców z dziećmi. W tunelu mogą latać zarówno amatorzy po krótkim szkoleniu i przygotowaniu wstępnym, jak i osoby zaawansowane w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności, które w niedalekiej przyszłości planują skok spadochronowy.

Swoją ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, gwarantując dodatkowo pamiątkowy certyfikat z uczestnictwa w locie. Razem z nami dokładnie zaplanujesz oraz przygotujesz każde wydarzenie. Organizujemy między innymi spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne dla firm, podczas których każdy gość będzie miał szansę skorzystania z niezapomnianego lotu w tunelu aerodynamicznym.

Jesteśmy również w stanie zapewnić wyjątkowe i oryginalne wrażenia dla przyszłej Pani Młodej lub Pana Młodego w trakcie wieczoru panieńskiego, czy też kawalerskiego. Lot w tunelu dla przyszłych nowożeńców to niecodzienna forma rozrywki, która z pewnością przypadnie do gustu wyjątkowych w tym dniu osób. Dla dzieci od 3 roku życia przygotowaliśmy natomiast ofertę organizacji przyjęcia urodzinowego, w trakcie którego maluchy będą mogły skorzystać z bezpiecznych atrakcji, dopasowanych do ich potrzeb, a także najskrytszych marzeń.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa dolnośląskiego i okolic do spróbowania swoich sił w nowym, pasjonującym wyzwaniu. Więcej informacji o naszej ofercie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na flyspot.com.

/Reklama/

Poprzedni artykułNiepełnosprawni chcą prowadzić galerio-kawiarnię. Na pokazie mody zbiorą datki
Następny artykułPowalczą o pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach