Strona główna 0_Slider Dziś zagrają dla trenera: Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica

Dziś zagrają dla trenera: Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica [RELACJA LIVE]

0

W dziesiątej kolejce grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi lider tabeli – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica podejmuje Polonię Trzebnica. Ze względu na problemy zdrowotne na ławce gospodarzy zabraknie dziś trenera świdniczan, Rafała Markowskiego. Gospodarze pokazali, że są jedną rodziną i jedną drużyną, pamiętając o swoim szkoleniowcu. Mecz startuje o 14.00, zapraszamy na RELACJĘ LIVE!

Skład gospodarzy: B. Kot, Ł. Kot, Białas, Barros, Kozachenko, Sowa, Szuba, Białasik, Baumgarten, Chajewski, Myrta.

Skład gości: Sobczak, Skowroński, Rats, Stasiak, Jajko, Tetłak, Danyliuk, Błoński, Łuczak, Madej, Sikorski.

Dzisiejsze zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Jelenia Góra, jako główny: Marcin Domina.

Rozpoczynamy spotkanie

5′ – początek meczu bardzo spokojny, nie forsujemy zbytnio tempa.

7′ – Baumgarten decyduje się na uderzenie z okolicy linii pola karnego – piłka wpada do siatki. Prowadzimy z Trzebnicą 1:0!!!

12′ – groźnie przedzierał się Rats, dobrze do piłki wyszedł jednak B. Kot i pewnie ją chwycił.

15′ – dośrodkowanie w pole karne trzebniczan nie znajduje adresata.

17′ – z dystansu uderzać próbował Łuczak, piłkę pewnie złapał Kot.

20′ – znakomicie przedzierał się Łuczak, mijając kilku naszych zawodników, ostatecznie podawał do partnera z drużyny, a futbolówkę znakomicie wyłuskał Ł. Kot.

23′ – znów groźnie uderzał Baumgarten, tym razem ta próba została jednak zablokowana.

28′ – wolne tempo meczu, ale cały czas przeważają świdniczanie. Przeciwnicy grają jedynie długą piłką.

32′ – ależ to była okazja dla gospodarzy, Białasik zagrał bardzo dobrą piłkę z prawej strony boiska, a Szuba minimalnie przestrzelił z kilku metrów.

34′ – bardzo groźnie przedzierał się Chajewski, minął jednego z obrońców i oddał strzał – niestety tylko boczna siatka.

36′ – w odpowiedzi niebezpiecznie pod naszą bramką – uderzał Tetłak, dobrze interweniował jednak Kot!

42′ – kolejna bardzo dobra okazja dla świdniczan, oko w oko z bramkarzem znalazł się Chajewski, lecz uderzył niedokładnie.

43′ – Chajewski uderza głową, rywale wybijają piłkę z linii bramkowej.

koniec pierwszej połowy – gospodarze prowadzą 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – na strzał zdecydował się Danyliuk – piłka ponad bramką.

48′ – groźnie z około 18 metrów uderzał Łuczak, piłkę pewnie złapał Kot.

53′ – Łuczak – żółta kartka.

55′ – mocniej do ataku ruszyli trzebniczanie, przydałoby się szybko strzelić drugiego gola.

57′ – świetne dogranie Szuby do Myrty, Robert niestety nie sięgnął piłki w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

58′ – Skowroński – żółta kartka.

63′ – około pół godziny do zakończenia spotkania – nie gramy dziś z pewnością najlepszych zawodów i mamy w nogach środowy mecz Pucharu Polski.

67′ – Orzechowski zmienia Chajewskiego.

69′ – z okolicy linii pola karnego strzelał Orzechowski, dobrze piąstkował jednak golkiper rywali.

71′ – Poważny zastępuje Tetłaka.

73′ – na biegu rywala z łatwością minął Orzechowski, znalazł się oko w oko z bramkarzem, lecz strzał był niecelny.

75′ – zmiana w Trzebnicy – boisko opuszcza Sikorski, a wchodzi Turkowyd.

76′ – Szczygieł zastępuje Baumgartena.

80′ – Błoński strzelał głową – piłka na szczęście otarła się o poprzeczkę.

81′ – Krakowski wchodzi na boisko za Szubę.

85′ – bardzo groźnie uderzał Szczygieł – piłkę odbił bramkarz Trzebnicy.

88′ – brutalnie potraktowany przez jednego z rywali nasz bramkarz – Bartłomiej Kot. Przerwa w grze.

89′ – boisko opuszcza Turkowyd, w jego Rojewski.

90′ – Myrta znalazł się w dobrej okazji – niestety nieczysto trafił w piłkę.