Strona główna 0_Slider Były emocje i mocne ciosy. Znamy zwycięzców gali FEN 26!

Były emocje i mocne ciosy. Znamy zwycięzców gali FEN 26! [FOTO]

0

Kolejna, elektryzująca gala Fight Exclusive Night już za nami. 26. edycja FEN odbyła się we wrocławskiej hali Orbita. Były emocje, walki o tytuły mistrzowskie i efektowne zakończenia pojedynków przed czasem. Patronem medialnym gali był portal Swidnica24.pl. 

Galę FEN 26: Wrocław Fight Night z wysokiego „C” rozpoczął Marcin Krakowiak, który podkreślił swoją dominację w walce z Lechem, poddając go ostatecznie w 3. rundzie przez gilotynę. Kolejne starcie przyniosło jedyną decyzję tego wieczoru – Charzewski zdominował zapaśniczo swojego rywala i dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu.

 

Kartę główną gali we Wrocławiu otworzyło starcie Bielski VS Bartosiński, które na swoją korzyść rozstrzygnął ten drugi – nokautując w swoim debiucie dla FEN zawodnika z Olsztyna. Tymoteusz Łopaczyk wyszedł do walki z Michałem Golasińskim zmotywowany, ale z chłodną głową. W 2. rundzie to się opłaciło – zasypał swojego rywala gradem ciosów – tym samym zmuszając do interwencji sędziego.

 

Kibice w Hali Orbita obejrzeli następnie oficjalny eliminator do walki o pas w kat. ciężkiej. Zwycięsko wyszedł z niego Szymon Bajor, którego doświadczenie zaprocentowało – w 2. rundzie potężny ground’n’pound pozwolił na wygranie starcia z Marcinem Sianosem. Bajor przed szansą zdobycia pasa stanie już 28 marca w Lublinie, w Hali Globus.

 

Starcie Dusza VS Gniadek reklamowane było jako pojedynek, który może stać się najlepszą walką tej gali. I zdaniem wielu tak właśnie było. Kamil Gniadek w 1. rundzie zdominował swojego rywala, w kolejnej te proporcje znacznie się wyrównały, a w 3. rundzie – to Szymon Dusza wziął sprawy w swoje ręce. Latające kolano dopełniło dzieła zniszczenia i tak właśnie opolanin pokonał byłego pretendenta do pasa w kat. półśredniej.

 

W kolejnej konfrontacji nastąpiło starcie pokoleń – Zontek podejmował Kijańczuka. Zawodnik z Lubelszczyzny pokonał lokalnego zawodnika i wyzwał na rewanż Adama Kowalskiego. Po tym starciu Marcin Zontek zakończył karierę i został Honorowym Mistrzem FEN!

 

Przechodzimy do pierwszej walki mistrzowskiej: Zadora podejmował w niej Wierzbickiego. Mimo początkowej przewagi Dominika, z czasem coraz lepiej wyglądał Wojciech. Ostatecznie Zadora nie był w stanie kontynuować walki przez kontuzję, a nowym mistrzem został Wierzbicki!

 

Wisienka na torcie. Walka Wieczoru FEN 26: Grzebyk VS Fonseca. Niestety – walka nie potrwała długo. Andrzej szybko trafił swojego przeciwnika w nogę i dopełnił formalności zasypując go gradem ciosów w parterze.

 

Komplet wyników:

#9 Andrzej Grzebyk VS Robert Fonseca: Grzebyk TKO w 1. rundzie
#8 Dominik Zadora VS Wojciech Wierzbicki: Wierzbicki TKO (niezdolność do walki) w 3. rundzie
#7 Marcin Zontek VS Rafał Kijańczuk: Kijańczuk TKO w 1. rundzie
#6 Szymon Dusza VS Kamil Gniadek: Dusza TKO w 3. rundzie
#5 Szymon Bajor VS Marcin Sianos: Bajor TKO w 2. rundzie
#4 Tymoteusz Łopaczyk VS Michał Golasiński: Łopaczyk TKO w 2. rundzie
#3 Krystian Bielski VS Adrian Bartosiński: Bartosiński TKO w 2. rundzie
#2 Łukasz Charzewski VS Krystian Blezień: Charzewski jednogłośnie na punkty
#1 Marcin Krakowiak VS Jarosław Lech: Krakowiak poddanie (guillotine choke / gilotyna) w 2. rundzie

/FEN/

Poprzedni artykułKoncert „Jazz przy świecach” już w piątek w Restauracji Biały Las
Następny artykułHarcerze dla Grodziszcza