Strona główna Kultura Występ 10 TENORÓW w Świdnicy

Występ 10 TENORÓW w Świdnicy

0

10 TENORÓW przynosi miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję oraz uśmiech na twarzy. Turnee tej ekscytującej grupy będzie przebiegać też przez Świdnicę. Występ przed świdnicką publicznością planowany jest 1 grudnia o godz. 18.00 w auli przy I LO.

Grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy. Ważnym, bowiem jej elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, ale również skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Będzie można się o tym przekonać w Świdnicy 1 grudnia. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się godz. 18.00 w auli przy I LO.

Na bieżąco informacje o koncercie – 10 Tenorów  w Świdnicy – można śledzić pod linkiem: https://www.facebook.com/events/749558182132888/

Bilety w cenie 120 zł dostępne są na https://www.kupbilecik.pl

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułWypożyczamy samochód w Wielkiej Brytanii
Następny artykułPo naszej interwencji wymalowano pasy