Strona główna 0_Slider Świdnickie przedsiębiorstwo ze złotą statuetką i nagrodą Modulora w konkursie Modernizacja Roku

Świdnickie przedsiębiorstwo ze złotą statuetką i nagrodą Modulora w konkursie Modernizacja Roku

0

PPHU Steinbudex Jerzego Majorka ze Świdnicy jest laureatem prestiżowej nagrody Modulora, przyznanej podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku”. Świdnicka firma została doceniona za modelową współpracę przy wykonaniu rewitalizacji Starego Rynku w Rzepinie oraz za budowę w systemie zaprojektuj i wybuduj pomnika dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości również w Rzepinie.

Jerzy Majorek odbiera nagrodę podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie. Zdjęcie ze strony organizatora konkursu.

Nagrodę podczas gali w warszawie odebrał właściciel firmy Jerzy Majorek. – Była to bardzo trudna realizacja – przyznaje szef Steinbudexu. – Rewitalizacja starówek zawsze jest bardzo wymagającym zadaniem.

Firma ze Świdnicy ma w tej dziedzinie duże doświadczenie. Jej dziełem jest modernizacja Rynku w Świdnicy oraz placu Solnego we Wrocławiu. Ostatnie prace, jakie prowadziła, związane są z rewitalizacją historycznych ulic w Brodach, Bolkowie czy Wleniu. – Trzeba pamiętać, że prace prowadzimy w obszarach objętych ścisłą ochroną konserwatorską, zarówno pod nadzorem konserwatora zabytków, jak i archeologów – dodaje Jerzy Majorek.

Do konkursu o tytuł Modernizacji Roku zgłoszona została przebudowa stadionu miejskiego w Świdnicy. Inwestycja nie znalazła się wśród zwycięzców, otrzymała dyplom za pierwsze miejsce w głosowaniu internautów.

/asz/

Poprzedni artykułXI Festiwal Traw i Kwiatów Jesieni w Wojsławicach
Następny artykułMurawa świdnickiego stadionu znowu oberwała