Strona główna 0_Slider Nagroda Gospodarcza Dolnośląski Gryf pod patronatem Swidnica24.pl. Ostatnie dni na zgłoszenia!

Nagroda Gospodarcza Dolnośląski Gryf pod patronatem Swidnica24.pl. Ostatnie dni na zgłoszenia!

0

Organizatorzy Konkursu: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz firma PwC zapraszają do udziału w 16. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” – wyróżnienia towarzyszącego przemianom gospodarczym na Dolnym Śląsku, w ramach którego sukcesywnie nagradzane są przedsiębiorstwa i samorządy znacząco wpływające na wzrost atrakcyjności biznesowej naszego regionu.

W szesnastoletniej historii konkursów w szranki stanęło 1500 dolnośląskich firm i samorządów, spośród których laureatami „Dolnośląskiego Gryfa” zostało 84 przedsiębiorstw i 23 samorządy. Wybrano również 10 Osobowości Roku.

W tym roku Organizatorzy wraz z partnerem Konkursu – firmą PwC przewidzieli osiem kategorii konkursowych.

1. Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój
2. Start-up Roku
3. Dolnośląski Produkt Roku
4. Nagroda za działania proekologiczne
5. Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcie angażujące społeczność lokalną
6. Nagroda dla Pioniera Wieku Cyfrowego
7. Skuteczna Kampania Marketingowa
8. Wizjoner Przestrzeni

W porównaniu do poprzedniej edycji zostały utworzone dwie nowe kategorie konkursowe: Skuteczna Kampania Marketingowa, która skierowana jest do firm oraz instytucji z Dolnego Śląska, które w ostatnich dwóch latach zainicjowały oryginalną i skuteczną kampanię marketingową, budującą lojalność, sympatię lub zaangażowanie odbiorców. Z kolei drugą nowością jest Wizjoner Przestrzeni – skierowana do podmiotów, których celem jest tworzenie nowoczesnych, estetycznych i przyjaznych środowisku przestrzeni. Przyznana zostanie również Nagroda Specjalna za Osobowość Roku.

Tradycyjnie o wysokim poziomie Konkursu decyduje skład Kapituły, której Członkami są wybitni eksperci i specjaliści w takich dziecinach jak: nauka, biznes i polityka – w tym rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska – odnoszący sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/. Zgłoszenia można wypełniać w terminie do 20 września 2019 roku.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, wieńcząca XVI edycję Konkursu, odbędzie się 21 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Organizatorzy Konkursu mają nadzieję, że 16. edycja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i samorządów, a wyróżnione i nagrodzone firmy oraz instytucje staną się kolejnymi wizytówkami Dolnego Śląska.

Więcej informacji o Konkursie na stronie: www.Gryfy.pl oraz www.WroBiznes.pl  . Pytania można kierować na: tel. +48 71 79 50 656, [email protected]

/opr. red./

Poprzedni artykułWspaniały wynik charytatywnego pikniku dla Kai
Następny artykułNa łuku drogi fiknął koziołka