Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [Foto]

2

Kolejne zdjęcia, wykonane przez czytelników Swidnica24.pl w minionym tygodniu, trafiają do galerii mistrzów parkowania. W tym odcinku przodują kierowcy, którzy zapomnieli o istnieniu pieszych. Zastawiają chodniki, albo wjeżdżają na miejsce po dawnym ogródku przez przejścia dla pieszych (ul.Komunardów).

Plac Dworcowy

Ul.Budowlana

Ul. Komunardów

Ul. Komynardów

Ul. Kotlarska

Ul. Marii Konopnickiej

Ul. Mieszka I

Ul. Spacerowa

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/