Strona główna 0_Slider Kamienna Rzeźba 2019, czyli pokazy najlepszych kulturystów w Strzegomiu

Kamienna Rzeźba 2019, czyli pokazy najlepszych kulturystów w Strzegomiu [FOTO, VIDEO]

0

Klub Sportowy Start Strzegom był organizatorem kolejnych zawodów kulturystycznych – Kamienna Rzeźba 2019. Poczynania uczestników bacznie śledził trener kadry Polski bowiem strzegomskie zawody były jednocześnie eliminacjami do biało-czerwonej reprezentacji na prestiżową imprezę Arnold Classic Europe w Barcelonie (20-22 września).

Celem imprezy, która odbyła się w ostatnią niedzielę, 8 września w Strzegomiu była popularyzacja kulturystyki jako jednej z form aktywności fizycznej, a także wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach. Na terenie hali sportowej strzegomskiego OSiR-u kibicom zaprezentowały się zarówno panie, jak i panowie. Zawody przeprowadzone zostały w następujących kategoriach: Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open, Classic Physique – open, Kulturystyka mężczyzn do 90 kg, Kulturystyka mężczyzn +90 kg, Kulturystyka juniorów – open, Kulturystyka weteranów open, Fitness plażowe mężczyzn – open, Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open, Fitness plażowe juniorów – open, Fitness sylwetkowe kobiet – open, Bikini fitness kobiet – open i Wellness Fitness kobiet – open.

O prestiżu imprezy świadczy fakt, iż Kamienna Rzeźba 2019 była jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie (20-2 września). Z eliminacji zwolnieni byli jedynie zawodnicy, którzy w pierwszej połowie roku zdobyli medal na Mistrzostwach Europy lub weszli do pierwszej trójki na jednej z imprez z cyklu Diamond Cup.

/MDvR, FOTO/VIDEO – UM Strzegom/

Poprzedni artykułCiepłownicy pracują. Nie będzie ciepłej wody
Następny artykułDźgał przystankową ławkę nożem [FOTO]