Strona główna Wydarzenia Świdnica Hala przy Pionierów po remoncie

Hala przy Pionierów po remoncie [FOTO]

0

Odnowiona sala dla akrobatów, nowe szatnie, odświeżona elewacja i wymieniony dach nad przybudówką. To efekt prac remontowych, jakie zakończyły się właśnie w administrowanej przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji hali przy ulicy Pionierów 29. Najstarszy i wciąż wykorzystywany obiekt sportowy w Świdnicy nadal jest intensywnie eksploatowany przez szkoły, kluby sportowe i osoby prywatne.

Po remoncie znacząco poprawiła się estetyka obiektu i komfort jego użytkowników. Z sali akrobatycznej korzystają setki młodych ludzi, w tym reprezentanci Polski, medaliści imprez krajowych i zagranicznych. Sala zyskała między innymi nowe oświetlenie, znalazło się też miejsce na trofea wywalczone przez akrobatów Polonii – wylicza Przemysław Grzyb z OSiR-u.

Gruntowny remont przeszły też szatnie i strefa wejścia od strony przybudówki. Wymieniony został też dach przybudówki oraz odświeżono elewację. Dodatkowo przeprowadzone zostały prace przy instalacji elektrycznej – dodaje. Wskazuje przy tym, że to kolejny w ostatnich latach remont obiektu, pamiętającego największe sukcesy świdnickiej siatkówki i boksu obiektu. W 2016 roku wyremontowano tamtejsze toalety.

/OSiR Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułW sobotę startuje Gruszka Run. Będą utrudnienia