Strona główna 0_Slider Chcą pomóc Kai wrócić do zdrowia. Trwa zbiórka, wkrótce charytatywny piknik motocyklowy

Chcą pomóc Kai wrócić do zdrowia. Trwa zbiórka, wkrótce charytatywny piknik motocyklowy

0

Już ponad 54 tys. złotych udało się zebrać na rehabilitację Kai, która znajduje się w śpiączce po wypadku drogowym z maja 2019 roku. Powrót 21-latki do zdrowia można wspomóc nie tylko poprzez dokonanie wpłaty. Klub motocyklowy Rider Świdnica zaprasza na charytatywny piknik, który odbędzie się 14 września.

Kaja ma 21 lat. Jest pełną energii dziewczyną o wielu pasjach,która preferuje sportowy tryb życia i zawsze dąży by być najlepsza w tym co robi,dzięki swojej determinacji zawsze się jej to udaje. Dziś chciałaby spotykać się z przyjaciółmi i spełniać swoje marzenia. Ale niestety los sprawił, że śpi i sama potrzebuje bajki z dobrym zakończeniem – mówią rodzina i przyjaciele 21-latki z Jaworzyny Śląskiej.

Cały jej świat zawalił się w dniu wypadku, 22 maja 2019 roku, do którego doszło na drodze krajowej nr 35 pod Tworzyjanowem. – Od tego czasu Kaja jest w śpiączce. Doznała rozległego urazu mózgu. Aktualnie przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym UM we Wrocławiu, gdzie jest rehabilitowana i przygotowywana do podjęcia próby wybudzenia. Dla nas priorytetem jest, żeby Kaja wróciła do nas. By zamiast spać, spełniała swoje marzenia, ćwiczyła i śmiała się swoim zaraźliwym śmiechem. Chcemy zapewnić jej jak najlepszą opiekę, specjalistów, którzy przywróciliby jej uśmiech. W tej chwili najbardziej potrzebuje pomocy rehabilitanta i wykwalifikowanej kadry lekarskiej – dodają pomysłodawcy zbiórki.

Do tej pory za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl udało się zebrać na ten cel ponad 54 tys. złotych. Na tym jednak nie kończą się pomysły wsparcia Kai i jej bliskich. Klub motocyklowy Rider Świdnica już teraz zaprasza do Pszenna, gdzie 14 września odbędzie się charytatywny piknik. Podczas wydarzenia odbędą się liczne licytacje, w tym m.in. dwóch biletów na lot balonem ufundowanych przez Krzysztofa Zaparta, czy też bonów podarunkowych do realizacji na strzelnicy w Świdnicy przy ulicy Łącznej. Piknik odbędzie się w sobotę 14 września 2019 roku, w godzinach od 16.00 do 22.00, przy ulicy Kolejowej 22 w Pszennie. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie wydarzenia.

/mn/