Strona główna 0_Slider Bokserskie święto zakończone. Medalowe żniwa gospodarzy!

Bokserskie święto zakończone. Medalowe żniwa gospodarzy! [FOTO]

2

Z bardzo dobrej strony podczas trzynastej edycji Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Wiesława Rudkowskiego spisali się pięściarze Boks Polonii Świdnica. Dwudniowe święto boksu zakończyło się dziś w Galerii Świdnickiej. Biało-zieloni będący gospodarzami imprezy sięgnęli w sumie po 7 krążków!

Moim nieskromnym zdaniem był to ogromny sukces organizacyjny. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ekipy zawodników z Polski i zza granicy dopisały, za co jestem bardzo wdzięczny. Poziom rywalizacji sportowej był wysoki. Odwiedzili nas wspaniali goście, a co najważniejsze frekwencja kibiców dopisała. Boks Polonia Świdnica kończy do tego turniej z dobrym wynikiem sportowym – komentuje Mariusz Kuc, trener naszych pięściarzy.

Medalowe pozycje w swoich kategoriach zajęli odpowiednio:

I miejsce: Damian Wis

II miejsca: Wiktoria Lulek, Dawid Król, Gracjan Paździora, Kuba Szrejder

III miejsca: Konrad Walendzik, Martin Walendzik

Dodatkowo walka Konrada Walendzika została uznana za najlepszą walkę całego turnieju. To dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że moja grupa to młoda ekipa, a zawodnicy mają na swoim koncie dopiero kilka, czasem kilkanaście walk. Jestem z nich bardzo dumny, i dziękuję, świetnie mi się z Wami pracuje. Obiecujemy lepsze wyniki w przyszłości. Dziękuję bardzo sekcji akrobatyki MKS-u Polonia Świdnica oraz cheerleaderkom ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy i Joannie Pijanowskiej. Dziękuję serdecznie Galerii Świdnickiej i Kamilowi Janickiemu. Osobiście spotkała mnie też przyjemna nagroda i dziękuję bardzo za docenienie Ryszardowi Juszczykowi. Turniej odbył się dzięki wsparciu Miasta Świdnica i firmie Elektromet – dodaje Mariusz Kuc.

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Esperantystów – wiadukt
Następny artykułInauguracyjna porażka świdnickich koszykarzy [FOTO]