Strona główna 112 Złe parkowanie i libacje alkoholowe na celowniku dzielnicowych

Złe parkowanie i libacje alkoholowe na celowniku dzielnicowych

6

Świdniccy dzielnicowi od 1 sierpnia oprócz bieżących spraw podejmują także działania, które mają pomóc w eliminacji szczególnie uciążliwych dla mieszkańców zachowań. Jak wynika z mapy zagrożeń, analizy zgłoszeń, debat i spotkań ze świdniczanami, do największych problemów należy spożywanie alkoholu w miejscach publicznych oraz nieprawidłowe parkowanie.

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy przedstawiła następujący wykaz działań dzielnicowych na drugie półrocze 2019 roku:

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 1
Dzielnicowa asp. Magdalena Kos przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu i zaśmiecania okolic sklepu ŻABKA przy ul. Ks. Jadwigi Śląskiej 3-5-7.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 2
Dzielnicowy sierż. szt. Karol Morawski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką naruszenia dopuszczalności postoju pojazdu na chodniku od budynku ul.Kunic 8-12 do budynku ul. Słobódzkiego 20-24.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 3
Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Grzelak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką osób nieprzestrzegających przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi oraz osób popełniających wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu,obyczajności publicznej oraz mieniu w rejonie przyległym do sklepu spożywczego przy ul.Saperów 7C.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 4
Dzielnicowy mł. asp. Wojciech Zatorski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką nieprzestrzegania zakazu spożywania alkoholu przy sklepie monopolowym „KAMILA” na ul. Kliczkowskiej 64.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 5
Dzielnicowy asp. Marek Lubera przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką osób nieprzestrzegających przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi oraz osób popełniających wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu,przeciwko mieniu,obyczajności publicznej i urządzeniom użytku publicznego w rejonie garaży przy ul.Jarzębinowej.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 6
Dzielnicowy sierż. Konrad Dyko przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką osób nieprzestrzegających przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi w podwórku przy ul.Kotlarskiej 14A.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 7
Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Bugajski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką nieprzestrzegania przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi oraz popełnianiem wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu,przeciwko obyczajności publicznej oraz mieniu w rejonie skweru przy ul.Szpitalnej i Wrocławskiej za lokalem „WOŁOWINA”.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 8
Dzielnicowy sierż. szt. Michał Szymański przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania napojów alkoholowych oraz zakłócenia porządku przez osoby przebywające na Placu Grunwaldzkim.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 9
Dzielnicowy asp. Dawid Turczyński przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką osób nieprzestrzegających przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz osób popełniających wykroczenia przeciwko porządkowi i spokoju publicznemu,mieniu,obyczajności publicznej,urządzeniom użytku publicznego w rejonie sklepu KROPKA przy ul.Westerplatte 97.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 10
Dzielnicowy asp. szt. Maciej Rzepiak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką osób nieprzestrzegających przepisów Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi oraz osób popełniających wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu, przeciwko mieniu, obyczajności publicznej, urządzeniom użytku publicznego w rejonie placu zabaw na Placu Piłsudskiego.

Poprzedni artykułMeteorolodzy i wojewoda ostrzegają przed falą upałów
Następny artykułMural z Andrzejem Wajdą niemal gotowy [FOTO]