Strona główna Sport Piłka nożna W środę kolejny rzut piłkarskiego Pucharu Polski

W środę kolejny rzut piłkarskiego Pucharu Polski [PARY II RUNDY]

0

Na najbliższą środę, 28 sierpnia zaplanowano większość spotkań II rundy Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Wałbrzych. W walce, której stawką będzie awans do kolejnej rundy zobaczymy wielu przedstawicieli powiatu świdnickiego.

Pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Wałbrzych:
Zagłębie Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce 29 sierpnia, 17:30
KS Walim – MKS Szczawno Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 28 sierpnia, 17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina Zdrój – Pogoń Pieszyce 28 sierpnia, 17:00
Unia Bogaczowice – Włókniarz Głuszyca 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Witoszów – Victoria Świebodzice 28 sierpnia, 17:00
Darbor Bolesławice – AKS Strzegom 28 sierpnia, 17:00
Kłos Lutomia – Wierzbianka Wierzbna 28 sierpnia, 17:00
Zieloni Mrowiny – Wenus Nowice 28 sierpnia, 17:00
LKS Marcinowice – Herbapol Stanowice 28 sierpnia, 17:00
Cukrownik Pszenno – Bielawianka Bielawa 28 sierpnia, 17:00
LKS Wiśniowa – LKS Bystrzyca Górna 28 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów – Grom Witków 28 sierpnia, 17:00
Granit Roztoka – Zjednoczeni Żarów 28 sierpnia, 17:00
Boxmet Piskorzów – Karolina Jaworzyna Śląska 28 sierpnia, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko 4 września, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orlęta Krosnowice 4 września, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny – Łomniczanka Stara Łomnica 4 września, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Pogoń Duszniki Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie – Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna – Sudety Międzylesie 4 września, 17:00
Zamek Gorzanów – Śnieżnik Domaszków 28 sierpnia, 17:00
KS Polanica Zdrój – Trojan Lądek Zdrój 5 września, 17:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice 28 sierpnia, 17:00
Unia Bardo – Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia, 17:00
Sparta Stary Waliszów – Czarni Sieniawka 28 sierpnia, 17:00
Koliber Uciechów – Zieloni Łagiewniki 28 sierpnia, 17:00
Delta Słupice – Bielawianka II Bielawa 28 sierpnia, 17:00
Ślęża Ciepłowody – Słowianin Wolibórz 28 sierpnia, 17:00
ATS Wojbórz – Skałki Stolec 28 sierpnia, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00

/MDvR/