Strona główna Sport Piłka nożna Tylko punkt na inaugurację sezonu 2019/2020

Tylko punkt na inaugurację sezonu 2019/2020

0

Po letniej przerwie swoje rozgrywki wznowiły piłkarski rywalizujące o punkty w III lidze dolnośląskiej kobiet. W swoim pierwszym meczu seniorki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica podejmowały na własnym boisku drużynę Moto–Jelcza Oława.

Spotkanie zakończyło się finalnie wynikiem remisowym 1:1, a oba gole padły w pierwszej połowie spotkania. Pomimo dużej przewagi nasze zawodniczki nie potrafiły zaliczyć więcej trafień i musiały się zadowolić jednym punktem. – Niestety ten mecz pokazał, że nie jesteśmy jeszcze na sto procent przygotowani do sezonu. Widać było też brak kilku kluczowych zawodniczek, które z różnych względów nie mogły być dziś obecne, a to bardzo zawężało możliwości taktyczne drużyny. Mamy jednak nadzieję, że w kolejnych meczach już nie będziemy się borykać z takimi problemami – ocenił trener biało-zielonych, Bartosz Kulig.

Skład: Lidia Maciejewska, Dominika Sorota, Monika Garbacz, Ewa Klasa, Gabriela Sowa, Paulina Miśkiewicz, Aleksandra Hajduk, Natalia Samborska, Kamila Kosior, Julia Morąg, Daryna Datsenko, Rezerwowe: Sandra Kozak, Natalia Szczepaniuk, Maja Bereś

Gol: Paulina Miśkiewicz.

/MDvR/

Poprzedni artykułRozpoczęli sezon od domowej wygranej
Następny artykułMeteorolodzy i wojewoda ostrzegają przed falą upałów