Strona główna Sport Piłka nożna Rozpoczęli sezon od domowej wygranej

Rozpoczęli sezon od domowej wygranej

0

Po trzy punkty na inaugurację sezonu sięgnęli trampkarze Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej. Podopieczni Tomasza Oleksego ograli na własnym terenie ekipę Akademii Piłkarskiej Brzeg Dolny.

Biało-zieloni otworzyli rezultat spotkania w 33. minucie. Do sieci przyjezdnych piłkę wpakował Eryk Korab i było 1:0. Rywale kilka minut później zdołali jednak wyrównać, a na listę strzelców wpisał się Eryk Toda. W 45. minucie padł ostatni gol w tym pojedynku. Trzy punkty pozostały ostatecznie w Świdnicy po trafieniu Emila Migasa. W kolejnym boju o punkty zmierzymy się z Polonią Trzebnica. Spotkanie odbędzie się również w Świdnicy, a konkretnie w sobotę, 31 sierpnia – godz. 10.00 – stadion OSiR!

Polonia-Stal Świdnica – AP Brzeg Dolny 2:1

Polonia-Stal: Widła, Wiecheć, Duda, Gliwa, Korab, Malinowski, Migas, Paliński, Ratajczak, Safian, M. Solarz, J. Solarz, Bujak, Król, Stańczak, Szeremeta, Trybuszewski, Taratuta.