Strona główna Sport Piłka nożna Pokonali rówieśników z klubu polskiej ekstraklasy

Pokonali rówieśników z klubu polskiej ekstraklasy

0

Fantastycznie zaprezentowali się młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica podczas meczu towarzyskiego z Górnikiem Zabrze. Nasi zawodnicy z rocznika 2012 dowodzeni przez trenera Andrieja Kozachenko okazali się wyraźnie lepsi od swoich rówieśników ze Śląska. 

Przedstawiciele jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej ekstraklasy przebywali na obozie sportowym w Wałbrzychu. Tam też doszło do sparingowej potyczki z biało-zielonymi, którzy mieli okazję zmierzyć się z reprezentatywną – topową drużyną Górnika Zabrze w tym roczniku. Świdniczanie spisali się na medal, ogrywając swoich przeciwników 23:13. To z pewnością znakomita lekcja na przyszłość. Podopieczni trenera Kozachenko po raz pierwszy „sparowali” z akademią klubu z polskiej ekstraklasy, ale jak widać „nie taki wilk straszny, jak go malują”.

Skład Polonii-Stali Świdnica: Tomasz Antoniuk, Stanisław Marciniszyn, Kamil Ulfik, Olivier Majewski, Bartłomiej Kołakowski, Kacper Krawczyk, Fryderyk Miedziński, Igor Paszkowski, Franciszek Folkman, Marcel Czubaszek, Dominik Pyka, Szymon Traczykowski.

/MDvR/

Poprzedni artykułIrlandczycy mistrzami Europy
Następny artykułSzlifowali formę w Łukęcinie [FOTO]