Strona główna 0_Slider Piłkarskie gwiazdy znów zagrały na jednym boisku!

Piłkarskie gwiazdy znów zagrały na jednym boisku! [FOTO]

0

To była prawdziwa piłkarska uczta, spotkanie po latach i możliwość zobaczenia w akcji świdnickich gwiazd futbolu. W sobotnie popołudnie na murawie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się mecz pokazowy pomiędzy drużynami „Polonia Świdnica Oldboje i Przyjaciele” oraz „Dabro-Bau Oldboje i Przyjaciele”. Sportowych emocji i goli było co niemiara…

Wynik był dziś oczywiście sprawą drugorzędną. Liczyło się spotkanie po latach i wspólna gra. A ta była piękna i efektowna. Zawodnicy obu drużyn zaserwowali kibicom prawdziwą ucztę, a na placu gry oglądaliśmy wielu wspaniałych piłkarzy. Ostatecznie 12:9 wygrali przedstawiciele Polonii, choć w trakcie spotkania mieliśmy wiele roszad w składzie i zmian kolorów koszulek przez poszczególnych graczy. Z pewnością dziś wygrali wszyscy, którzy pojawili się na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W trakcie meczu nie brakło wspominek trenerów, kierowników i byłych zawodników Polonii, którzy starali się przybliżyć kibicom wspaniałą historię klubu o biało-zielonych barwach. Na kibiców czekały także konkursy i niespodzianki przygotowane przez organizatorów wydarzenia. Byli nimi: Urząd Miasta w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, firma Dabro-Bau i Fundacja „Łączy nas Football”.

Polonia Świdnica Oldboje i Przyjaciele – Dabro-Bau Oldboje i Przyjaciele 12:9 (6:3)

Polonia: Andrzej Nowak, Arkadiusz Piech, Roman Szuba, Piotr Pawiłowicz, Paweł Michalski, Jarosław Solarz, Grzegorz Kopernicki, Roman Pawłowski, Rafał Tragarz, Piotr Szukalski, Bartosz Iwaniczuk, Remigiusz Jezierski, Robert Tymcik, Janusz Masny, Artur Tragarz, Waldemar Dziewisz.

Dabro-Bau: Marcin Hruszowiec, Piotr Krygier, Jacek Królik, Jacek Filipczak, Dariusz Filipczak, Gracjan Dąbrowski, Paweł Dąbrowski, Mirosław Marszałek, Piotr Różański, Tomasz Mojsa, Eugeniusz Łagiewka, Arkadiusz Piaseczny.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułZaginął czarno-biały kocurek [ODNALEZIONY]
Następny artykułPowalczyli z pierwszoligowym Grunwaldem