Strona główna Sport Piłka ręczna Pierwszoligowiec ponownie lepszy

Pierwszoligowiec ponownie lepszy

0

Szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej są już po czwartej grze kontrolnej. We wtorek, 27 sierpnia podopieczni Krzysztofa Terebuna po raz drugi w okresie przygotowawczym zmierzyli się z Grunwaldem Poznań.

Tak jak kilkanaście dni temu w Świdnicy, tak i teraz górą był pierwszoligowiec. Przetarcie z mocnym rywalem było jednak niezwykle cenne! Grano 3×25 minut, a poznaniacy wygrali 37:24. To już czwarta sparingowa porażka świdniczan w czwartym rozegranym pojedynku. Wcześniej ulegliśmy: 26:27 niemieckiej ekipie SV KOWEG Görlitz e.V. – Handball (4 liga Saksonii), 28:33 pierwszoligowemu Grunwaldowi Poznań i 33:43 AZS-owi Uniwersytet Zielonogórski (I liga). Kolejny sparing już w czwartek, 29 sierpnia w Czechach z HC TJ Nachod. Później Szare Wilki zagrają jeszcze z Dziewiątką Legnica (2.09 – II liga) i z Zagłębiem Sosnowiec (6.09 – II liga).

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica 37:24

ŚKPR: Olichwer, Jabłoński, Wiszniowski – Chmiel 8, Etel 3, Jankowski 2, Starosta 2, Pęczar 2, Dębowczyk 2, Redko 1, Jaroszewicz 1, Borowski 1, Wołodkiewicz.

/ŚKPR/