Strona główna 0_Slider Wyjątkowo kolorowe pożegnanie wakacji nad zalewem

Wyjątkowo kolorowe pożegnanie wakacji nad zalewem [FOTO]

2

Kilkaset osób wzięło udział w kończącej wakacje „Eksplozji Kolorów”. Nad zalewem Witoszówka nie zabrakło barwnych proszków, wspólnej zabawy i innych atrakcji.

Kolorowa impreza zamykająca czas wakacji i żegnająca lato już po raz trzeci odbyła się w Świdnicy. Wydarzenie zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Świdnicy oraz świdnicki magistrat było okazją do podziękowania młodzieży, która chętnie bierze udział w różnych przedsięwzięciach kulturalnych i społecznych. Była to także kolejna okazja do promowania wolontariatu.

Głównym punktem barwnego festiwalu – nawiązującego do hinduskiego święta radości i wiosny – jest wyrzucaniu w górę przez uczestników kolorowych proszków holi, tworząc tym samym wielką barwną chmurę. – Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia – podkreślają organizatorzy.

Impreza przy bosmanacie nad świdnickim zalewem potrwa do godziny 20.00. Kolejne wyrzuty kolorów zaplanowano na godzinę 19.00 i 19.30.

Relacja Rafała Jędrzejczyka:

Michał Nadolski
[email protected]

Poprzedni artykułWraca szkolny rozkład jazdy
Następny artykułPożar przyczepy ze słomą pod Mokrzeszowem. Były utrudnienia na DK35