Strona główna 0_Slider Gwiazdy sprzed lat na jednym boisku!

Gwiazdy sprzed lat na jednym boisku!

0

Już tylko godziny dzielą nas od niezwykłego meczu piłkarskiego. Już dziś na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego zagrają byli zawodnicy najstarszego świdnickiego klubu – Polonii. Ich rywalem będzie drużyna Dabro-Bau Oldboje i Przyjaciele.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Wstęp na imprezę będzie wolny. W szranki staną zespoły pod szyldami: „Polonia Oldboje i Przyjaciele” oraz „Dabro-Bau Oldboje i Przyjaciele”. Zapowiada się ciekawe wydarzenie i niepowtarzalna okazja do zobaczenia w akcji dawno niewidzianych graczy, którzy w przeszłości związani byli z najstarszym świdnickim klubem.

Organizatorzy – Urząd Miejski w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Fundacja Łączy Nas Football i firma Dabro-Bau zapraszają do udziału nie tylko byłych piłkarzy, ale także działaczy i wszystkie osoby związane z Polonią. Awizowany jest przyjazd wielu zawodników, w tym największych gwiazd świdnickiej piłki. Na stadionie kibice zobaczą między innymi: Remigiusza Jezierskiego, Dariusza i Jacka Filipczaków, Jarosława Solarza, Romana Pawłowskiego, Romana Szubę, Pawła Michalskiego, Piotra Pawiłowicza, Grzegorza Kopernickiego, Janusza Masnego, Piotra Szukalskiego, Norberta Stachyrę, Roberta Tymcika, Roberta Grefa, Artura i Rafała Tragarzów, Marcina Karasia, Marcina Dychusa, Waldemara Dziewisza, Zbigniewa Makowieckiego, Bartosza Iwaniczuka, Andrzeja Nowaka, Marcina Hruszowca…

Wciąż trwa jeszcze kompletowanie składów drużyn. Lista pozostaje otwarta. Byli gracze Polonii zainteresowani udziałem w meczu mogą kontaktować się z p.o. dyrektora ŚOSiR-u, Janem Czałkiewiczem (tel: 604 772 576). Organizatorzy zapraszają do udziału nie tylko byłych piłkarzy, ale także działaczy i wszystkie osoby związane z Polonią.

Poprzedni artykułSzlifowali formę w Łukęcinie [FOTO]
Następny artykułPolicyjna eskorta dla kobiety użądlonej przez pszczołę