Strona główna Wydarzenia Domy pod Wrocławiem – nowe inwestycje deweloperskie zachwycają widokiem

Domy pod Wrocławiem – nowe inwestycje deweloperskie zachwycają widokiem

0

Jednym z istotnych elementów związanych z zakupem nowego domu jest na pewno jego lokalizacja. Wszakże istotnym aspektem jest otoczenie, jest widok, jaki dana osoba będzie mieć po przebudzeniu każdego dnia. Dlatego też, jeśli ktoś poszukuje odpowiedniej lokalizacji dla swojego miejsca na ziemi, to na pewno powinien wziąć pod uwagę Przystań pod lasem.

Jest to nowoczesna inwestycja domów, która umiejscowiona jest w malowniczej okolicy około 20 kilometrów od Wrocławia. Miejscowość nazywa się Chrząstawa i jest ona bardzo dobrze skomunikowana zarówno z samym Wrocławiem jak i z innymi miejscowościami jak Jelcz – Oława czy też Laskowice. Mowa jest o bardzo dogodnym połączeniu drogowym jak i kolejowym. Tym samym dotarcie do miejsc pracy, do miejsc rozrywki nie stanowi większego problemu. Bez wątpienia są to bardzo piękne domy pod Wrocławiem, na które istnieje spore zapotrzebowanie.

Funkcjonalne domy pod Wrocławiem
Mieszkać w tym miejscu to bez wątpienia spełnienie marzeń wielu osób. W otoczeniu natury, ciszy, a z drugiej strony również w bliskości dużego miasta, miejsc pracy i zarazem w bliskości różnych użytecznych, ważnych obiektów i instytucji. Taki dom pod Wrocławiem znajdujący się w inwestycji Przystań pod lasem to nowoczesny obiekt, który spełnia wszelkie normy budowlane, jest trwały, estetyczny, ergonomiczny i funkcjonalny. Jego powierzchnia jest na tyle duża, że na pewno każdy klient będzie w pełni zadowolony. W każdym pomieszczeniu zastosowano elementy, zastosowano materiały nowoczesne, bezpieczne oraz energooszczędne. To ma oczywiście przełożenie na bezpieczeństwo funkcjonowania jak i na koszty użytkowania lokali. W sposób szczególny należy zwrócić uwagę na takie elementy zastosowane w tych domach jak:

  • pompa ciepła,
  • bezzłączkowy system instalacji,
  • światłowodowy internet,
  • system rekuperacji,
  • system pozyskiwania wody deszczowej,
  • ogrzewanie podłogowe,

Owe systemy sprawiają, że mieszkanie w tym miejscu staje się czymś bardzo przyjemnym, a zarazem również należy mówić o czymś pozwalającym oszczędzić, zmniejszyć koszty użytkowania.

Lokalizacja jednym z kluczowych elementów
To, co sprawia, iż owa inwestycja cieszy się tak dużym powodzeniem, jest na pewno położenie owych domów. Z pewnością sam fakt, że te domy są położone nad malowniczym jeziorem powoduje, że każdy może tutaj poczuć się jak na swoich prywatnych wakacjach, które może mieć przez cały czas, przez cały rok. Do każdego domu jest przypisana prywatna plaża, co tym bardziej wpływa na atrakcyjność zakupu. Tym samym są to jedne z najlepszych inwestycji, są to bardzo korzystne do zakupu domy jednorodzinne. Wrocław oczywiście daje możliwości uzyskania satysfakcjonującej pracy, ale bynajmniej nie można tutaj zaznać pełnego spokoju, co zapewnia Przystań pod lasem. Do korzystnych warunków lokalizacyjnych związanych z ową inwestycją na pewno należy zaliczyć również bardzo wiele różnych ścieżek rowerowych oraz pieszych, na których można spędzać wolny czas, można uprawiać różnego rodzaju sporty, można biegać, można jeździć na rolkach, można jeździć na rowerze. Całkiem blisko znajduje się również stadnina koni, co ma właśnie przełożenie na możliwość uprawiania jeździectwa. Warto podkreślić, że owe tereny, na których zlokalizowane są owe domy, podlegają pod teren Natura 2000, a tym samym jest to teren w szczególności chroniony. To ma nie tylko znaczenie w kontekście możliwości doznania spokoju, ciszy, ale równocześnie każdy, kto tutaj zakupi dom, ma pewność, że w tym miejscu nie będzie w przyszłości planowana żadna inwestycja drogowa ani przemysłowa.

Są to bez wątpienia bardzo atrakcyjne domy. Wrocław i okolice to bez wątpienia jest świetne miejsce dające wiele możliwości znalezienia czegoś odpowiedniego, czegoś spełniającego indywidualne wymagania każdej osoby. Domy we Wrocławiu są bardzo piękne, ale w centrum brakuje zasadniczego elementu. Mowa właśnie o bliskości natury, o wszechobecnej ciszy. Te warunki zapewnia Przystań pod lasem, zapewniają owe nowoczesne domy. Wrocław znajduje się bardzo blisko i jest to bardzo duży pozytyw. Natomiast każdy właściciel nowoczesnego domu znajdującego się w owej inwestycji ma dostęp do ciszy, do własnej plaży, do dzikiej natury. Do tego właśnie dąży współczesny człowiek, który jest dosyć mocno zabiegany i w zgiełku dużego miasta nie odnajduje się tak naprawdę zbyt dobrze. Tym samym bardzo duże wzięcie mają nowoczesne osiedla, mają nowoczesne domy położone w bardzo cichej okolicy, a Przystań pod lasem spełnia wszelkie oczekiwania.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOstrzeżenie IMGW: Będzie mocno padało
Następny artykułWiceminister sprawiedliwości koordynował i opłacał hejt na sędziów? Świdnicki sędzia: Myślałem, że nic więcej mnie nie zaskoczy