Strona główna 0_Slider Artur Andrus dla świdnickiego Hospicjum. Wygraj zaproszenie na koncert!

Artur Andrus dla świdnickiego Hospicjum. Wygraj zaproszenie na koncert!

0

Artur Andrus, dziennikarz, poeta i artysta kabaretowy, wystąpi 14 września o godz. 18.00 w sali teatralnej ŚOK w Świdnicy z recitalem „Sokratesa 18”. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na budowę hospicjum stacjonarnego. Dla czytelników Świdnica24.pl mamy podwójne zaproszenie.

Organizatorem koncertu jest Hospicjum w Świdnicy, które obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Koncert jest podziękowaniem dla sympatyków i przyjaciół Hospicjum, okazją do spotkania i dobrej zabawy.

– Chcemy się spotkać na tym koncercie, aby podziękować za okazane serce i poznać naszych przyjaciół. Koncert będzie wyjątkowy również dlatego, że dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na budowę hospicjum stacjonarnego w Świdnicy – mówi Joanna Gadzińska.

A zabawa na pewno będzie wyjątkowa. Gwarantuje to Artur Andrus, artysta nietuzinkowy, który wielkie rzeczy sprowadza do parteru, a pochyla się z uwagą nad małymi i błahymi.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzi Świdnicki Ośrodek Kultury. Ceny biletów: przedsprzedaż: normalny – 90 zł, seniorzy – 70 zł; od września: normalny – 100 zł, seniorzy – 85 zł.

KONKURS

Na osobę, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie:

Gdzie swoją siedzibę ma obecnie świdnickie Towarzystwo Przyjaciół Chorych “Hospicjum”?

czeka podwójne zaproszenie na koncert.

Odpowiedzi należy przesyłać do 23 sierpnia 2019 roku na adres konkurs@swidnica24.pl, wpisując w temacie Andrus, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (do wiadomości redakcji), a także zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl w razie wygranej.