Strona główna 0_Slider Artur Andrus dla świdnickiego Hospicjum. Kto wygrał zaproszenie?

Artur Andrus dla świdnickiego Hospicjum. Kto wygrał zaproszenie?

0

Artur Andrus, dziennikarz, poeta i artysta kabaretowy, wystąpi 14 września o godz. 18.00 w sali teatralnej ŚOK w Świdnicy z recitalem „Sokratesa 18”. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na budowę hospicjum stacjonarnego. Jeden z czytelników Świdnica obejrzy koncert z osobą towarzyszącą dzięki wygranemu w konkursie zaproszeniu.

Organizatorem koncertu jest Hospicjum w Świdnicy, które obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Koncert jest podziękowaniem dla sympatyków i przyjaciół Hospicjum, okazją do spotkania i dobrej zabawy.

– Chcemy się spotkać na tym koncercie, aby podziękować za okazane serce i poznać naszych przyjaciół. Koncert będzie wyjątkowy również dlatego, że dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na budowę hospicjum stacjonarnego w Świdnicy – mówi Joanna Gadzińska.

A zabawa na pewno będzie wyjątkowa. Gwarantuje to Artur Andrus, artysta nietuzinkowy, który wielkie rzeczy sprowadza do parteru, a pochyla się z uwagą nad małymi i błahymi.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzi Świdnicki Ośrodek Kultury. Ceny biletów: przedsprzedaż: normalny – 90 zł, seniorzy – 70 zł; od września: normalny – 100 zł, seniorzy – 85 zł.

Rozstrzygnięcie konkursu

Na ogłoszony 21 sierpnia konkurs wpłynęło mnóstwo odpowiedzi, ale nie wszystkie były prawidłowe. Pytanie konkursowe brzmiało: Gdzie swoją siedzibę ma obecnie świdnickie Towarzystwo Przyjaciół Chorych “Hospicjum”?

Prawidłowa odpowiedź: Przy ul. Jodłowej 31 w Świdnicy.

Nagroda, podwójne zaproszenia na koncert Artura Andrusa otrzymał z rąk prezes Hospicjum Joanny Gadzińskiej pan Witold Samek. Gratulujemy!